autoryzowany warsztat PZU bezgotówkowe naprawy we wrocławiu

NAPRAWY POWYPADKOWE SAMOCHODÓW

MECHANIKA POJAZDOWA, NAPRAWY GŁÓWNE I BIEŻĄCE

Autoryzowany warsztat partnerski PZU

ŚWIETNI FACHOWCY W DOBRYM MIEJSCU

Dlaczego warto wybrać nasz warsztat?

Auto Naprawa s.c. działa blisko 30. lat Przez ten czas zgromadziliśmy wszelką wiedzę, niezbędne narzędzia i zbudowaliśmy infrastrukturę, by kompleksowo i fachowo zadbać o Państwa samochód.

Zespół hal znajduje się w zachodniej części Wrocławia, w dzielnicy Nowy Dwór przy ul. Zemskiej 35. Położenie pomiędzy Autostradową Obwodnicą Wrocławia a wewnętrzną obwodnicą śródmiejską oraz bliskość ciągu arterii Legnicka-Kosmonautów-Lotnicza sprawiają, że dojazd do naszej firmy jest dogodny ze wszystkich kierunków. W nieustająco trudnych warunkach wrocławskiej komunikacji to także poważny argument za wyborem naszej firmy.

zobacz mapkę
warsztat partnerski Link 4 we Wrocławiu
naprawy powypadkowe bezgotówkowo wrocław oleśnica,oława
GWARANCJA RZETELNOŚCI

Dlaczego warto wybrać serwis autoryzowany?

Według zapisów rejestrowych Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej w Polsce funkcjonuje ponad 220 000 firm z kodem PKD nr 40.20.Z, czyli takich, w których profilem działalności jest „Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli”. Do wyboru macie zatem Państwo naprawdę ogromną liczbę warsztatów samochodowych i jeszcze większą ilość mechaników i inżynierów tej branży. Jak wśród nich odnaleźć taką firmę, w której dokonana zostanie rzetelna ocena usterek i szkód oraz realna wycena kosztów naprawy, a Państwo zostaniecie obsłużeni fachowo i uczciwie?

To zadanie niełatwe, zwłaszcza dla tych, którzy sami nie posiadają wiedzy pozwalającej na zweryfikowanie działań podejmowanych przez warsztaty. Siłą rzeczy relacje klient-warsztat muszą opierać się na jednostronnym zaufaniu. Nie jest to do końca sytuacja komfortowa dla klientów. Jak zatem ustrzec się przed losowym wyborem i potencjalną nieuczciwością lub niekompetencją wykonawców? Rozwiązania są dwa:

  • wybór w oparciu o weryfikację firmy wg kryterium doświadczenia zawodowego pracowników oraz opinii innych klientów,
  • wybór warsztatu posiadającego rekomendacje i autoryzację instytucji zewnętrznych (umowy partnerskie z firmami ubezpieczeniowymi i producentami samochodów).
zobacz ofertę
naprawy układów trakcji i zawieszenia

Firma Auto Naprawa s.c. Krzysztof Świątek, Dawid Świątek działa nieprzerwanie od 1995 r. Ponad 40. letnie doświadczenie zawodowe właściciela poświadcza dyplom mistrzowski i liczne certyfikaty.

Firma jest na wąskiej liście warsztatów Sieci Partnerskiej PZU oraz LINK 4.

To powody godne Państwa zaufania. Zapraszamy!

naprawy układów kierowniczychocław

Wszystkie Prawa Zastrzeżone ©1995 -

katalogi reklamowe, skład, projektowanie i druk wrocław gazetki reklamowe,skład, projektowanie i druk wrocław

Telefon: 602 256 256